Звернення О.Бродського до мера міста щодо відсутності опалення на Сирці

 Кожен рік Сирець стикається з проблемами масового пориву тепломереж і в ці дні нагадує не район європейської столиці, а окопи біля зони АТО.

Такого катастрофічного старту опалювального сезону мешканці не пам’ятають за всі роки незалежності України. До того ж, тарифи на послуги ПАТ «Київенерго» захмарні, а обслуговування вкрай неякісне і неефективне.

Мешканці обривають телефони приймалень, а комунальні служби банально «сховалися» і не можуть надати відповіді ні по строках включення опалення, ні по термінах ремонтних робіт. В окремих місцях порушено благоустрій території через планові та аварійні роботи вже більше як півроку. В місцях нових проривів тепломереж теплотраси розкопано, але роботи не проводяться. На об’єктах тижнями відсутні працівники.

Тому Олександр Бродський звернувся до мера міста Віталія Клічко терміново вплинути на критичну ситуацію з відсутністю опалення та гарячого водопостачання в будинках мікрорайону «Сирець» та «Дегтярівка».

Винних працівників ПАТ «Київенерго» у неякісній підготовці до опалювального сезону пропонується притягти до відповідальності та вжити адекватних заходів щодо вмотивованих нарахувань проплат за відповідні послуги.