1 жовтня - всесвітній День літніх людей

 Сердечно вітаємо старше покоління мешканців Сирця з Міжнародним днем літніх людей!

Це інтернаціональне свято запроваджене за ініціативою ООН 14 грудня 1990 року, і його відзначають у всьому світі, бо в кожній країні – більше вона розвинена чи менше – розуміють, що старенькі особливо потребують захисту своїх прав, уваги та поваги. Й щиро радіють будь-якому знакові уваги до себе. Взагалі давно відомо, що шанобливе ставлення до старшого покоління – це наріжний камінь культури й традицій будь-якого народу.
Практично в кожного з нас є бабусі й дідусі, немолоді батьки, близькі родичі. Отже, маємо нині чудову нагоду висловити їм слова любові й поваги, побажати міцного здоровיּя й довгих років життя! 
Депутат Київської міськради 
Олександр Бродський уже багато років незмінно опікується інтересами й потребами літніх людей на Сирці. В його громадській приймальній на вул.Щусєва, 10-А завжди людно. Тут щотижня можна отримати газету «Копійка», запрошення на цікаву екскурсію, квитки до театру – і все абсолютно безплатно! А пригадуєте цьогорічний квітневий тиждень «Здоровенькі були!» з безоплатним медичним обслуговуванням?!
Завдяки турботам Олександра Яковича мешканці Сирця регулярно мають змогу купувати овочі за низькими цінами, щотижня у нас повсюдно відбуваються продуктові ярмарки – зручно, недорого й навіть святково! Життя підтверджує, що старі люди таку увагу цінують більше, глибше, ніж молодші.
Здоровיּя вам, дорогі наші літні й старенькі! Живіть довго й благополучно! І будьте певні: у громадській приймальні Олександра Бродського ви знайдете підтримку й допомогу щодня, тому що кожен день, на думку нашого депутата,– це День літніх людей!